logo

Fotografia - Śluby

Jeżeli Chcecie utrwalić wyjątkową chwilę jaką jest Wasz slub i jeśli Chcecie Aby Wasze zdjęcia były niezapomnianą pamiątką to jesteśmy Firmą która spełni Wasze oczekiwania.

Reportaż ślubny rozpoczynamy od Przygotowań Pana Młodego,Pani Młodej, następnie błogosławieństwo rodziców,wyjście z domu i odjazd do kościoła, ceremonia w kościele,życzenia,przywitanie chlebem i solą, toast,pierwszy taniec, sesja w plenerze, w której liczymy na wasz aktywny udział w jej zaplanowaniu.

Razem ustalamy miejsce,klimat i czas. Sesje plenerową można również wykonać w innym dniu oczywiście bez dodatkowych opłat, potem zabawa,konkursy,oczepiny,podziękowania dla rodziców i koniec około 1:30.

Otrzymują Państwo Ekskluzywny Pamiątkowy Album ślubny w ilości 60 szt. w formacie15 x 21 ( album klasyczny w skórzanej oprawie lub bez z wklejanymi odbitkami,karty białe lub kremowe ).

Dostają Państwo wszystkie wyselekcjonowane i obrobione zdjęcia z uroczystości ( w ilości od 1000 do 1500 szt. w wysokiej rozdzielczośći plików jpg ) przygotowanych do druku oraz przeglądania na komputerze, odtwarzaczach DVD itp. na 2 płytach DVD w ekskluzywnym opakowaniu.
Szczegółowej obróbce poddaje sie zdjęcia znajdujace sie w Albumie tradycyjnym lub w FotoAlbumie.

Oferujemy również przepiękny FotoAlbum ( zamiast Pamiątkowego Albumu ślubnego ) w skórzanej oprawie ( kolor do wyboru ) w formacie 30 x 60 w ilości 30 stron.

Na spotkaniu z zainteresowaną parą prezentujemy klasyczne albumy z przykładowymi odbitkami oraz FotoAlbumy,albumiki dla rodziców.

Firma posiada wszelkie zezwolenia na fotografowanie w obiektach sakralnych.